Pedicure hybrydowy

March 6 2017 Published on #pedicure, #otwock

Pedicure hybrydowy

Zadbane i odpowiednio wypielęgnowane stopy i paznokcie stóp są szczególnie widoczne latem, kiedy częściej wybieramy odkryte buty. Jednak, aby w ciepłe dni móc pochwalić się przed światem pięknymi stopami należy pamiętać o ich pielęgnacji przez cały rok. Zaniedbane, przesuszone stopy z paznokciami o niewłaściwej długości i kształtach nie są mile widziane o żadnej porze roku.

Pedicure hybrydowy to dużo trwalsza i dająca o wiele więcej możliwości stylizacji paznokci nowoczesna metoda, stanowiąca alternatywę dla klasycznych lakierów. I choć mogłoby się wydawać, że lakier na paznokciach u stóp jest mniej narażony na uszkodzenia niż ten u rąk, warto zainwestować w manicure hybrydowy nie tylko ze względu na jego trwałość.

Dodatkowym atutem pedicure wykonanego metodą hybrydową są większe możliwości wykonania ciekawych stylizacji, zastosowania modnych efektów taki jak : syrenka, holo czy też modny w ostatnim sezonie efekt lustra.

Pedicure hybrydowy to gwarancja pięknych stóp i paznokci oraz ogromna oszczędność czasu i nerwów dla tych z Pań, które samodzielnie nie są w stanie odpowiednio pielęgnować swoich stóp i paznokci.

Share this post

Repost 0
To be informed of the latest articles, subscribe: